MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

YGT Kitap & Kırtasiye, 2016 yılından bu yana kitap, kırtasiye, bilişim, bilgisayar sarf malzemeleri, büro malzemeleri ve oyuncak alanlarında kaliteli, sürekli yenilenen, dikkat çeken ve tercih edilen ürünleri, güven veren bir mağaza ortamında müşterilerine sunmayı amaç edinmiş ilkeli bir firmadır. Bugün yaklaşık 20'den fazla yayıncılığın bölgemizde tanıtım ve dağıtımını yapan firmamız kırtasiye alanında da kurumsal firmalar ile güven içerisinde hizmetini devam ettiren bir firmayız. YGT Kitap & Kırtasiye, sektöründe oluşturduğu mağazacılık anlayışıyla ve güleryüzlü kadrosu ile bir çok firmaya da örnek olmaya ve öncülük etmeye devam etmektedir. YGT Kitap & Kırtasiye 7’den 70’e herkesin, geniş ürün çeşitleri arasında aradığını bulabildiği, kendisini ya da sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabildiği, kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet alabildiği bir alışveriş merkezidir.


Kitap, kırtasiye, büro malzemeleri, bilgisayar sarf malzemeleri ana kategorileri ile birlikte, oyuncak, akıl oyunları, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar raflarımızda yerini almaktadır. YGT Kitap & Kırtasiye, kitap ve kırtasiye konusundaki uzmanlığı, sunduğu kaliteli markalar ve ürün çeşitleri sayesinde, okul alışverişlerinin ve kurumların en keyifli, vazgeçilmez adresleridir. Mağazamızda öğrenci, veli ve tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran YGT Kitap & Kırtasiye, eğitim kurumları ve diğer kurumsal müşterilerimizlede yürüttüğü anlaşmalı hizmetlerini de geliştirerek sürdürmektedir. Bölgemizdeki özel ve meb eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul dönemlerindeki kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını toplu olarak, eksiksiz hizmet anlayışıyla karşılayan mağazamız ayrıca kurumlara da servis imkanı sağlayarak tüm eksikliklerini anında karşılayarak hizmet vermektedir.


Vizyonumuz

Herkes tarafından tercih edilen, hem toplumu geliştirici hem de müşteri odaklı perakende anlayışını ortaya koyan, güven veren ,öncü ve lider perakende firması olmak.


Misyonumuz

Her alanda sosyal, kültürel gelişime destek vererek ülkemizin ve bölgemizin geleceğine katkıda bulunabilmek.