MENÜ
Sepetiniz
Sorularınız mı var? Bizimle hemen buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Aşağıda yer alan genel iş başvurusu formu ile, firmamıza iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurunuz için açık pozisyon mevcut ise değerlendirilip, size geri dönüş yapılacaktır. Eğer açık bir pozisyon mevcut değil ise, başvurunuz ilerleyen zamanlarda değerlendirilmek için beklemede kalacaktır.

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

İş Başvuru Formu

Neden YGT Kitap & Kırtasiye?

YGT Kitap & Kırtasiye faaliyet gösterdiği online mağazacılık sektöründe, modern İnsan Kaynakları Yönetimi anlayışını benimseyen, herkesin çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

Çalıştığı sektörün dinamik yapısı, İnsan Kaynakları yapısına da yansımıştı. Sektöründeki değişimi ve gelişimi yönetebilen, YGT Kitap & Kırtasiye’nin hedef ve stratejilerini benimsemiş, yenilikçi, müşteri odaklı, planlama yönü kuvvetli, sürekli hizmet kalitesini artırmaya yönelen, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, liderlik özelliklerine sahip güçlü bir kadroya sahiptir.

Çalışanlarına değer veren, başarılarını paylaşan, güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olan YGT Kitap & Kırtasiye, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için uygun ortamı sağlar. YGT Kitap & Kırtasiye, çalışanlarına fırsat yaratmanın, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli unsur olduğunu bilir.

Bu anlayışı sonucunda, çalışanlarına sağladığı eğitim ve gelişim imkanları, liderlik özelliklerini ortaya çıkarma ve kullanma konusunda destek olması ile her bireyin çalışmak isteyeceği, mükemmel bir okuldur. Bunun en önemli sebebi YGT Kitap & Kırtasiye’nin müşterileriyle olan direkt ilişkisidir. Şirketimizde çalışan genç arkadaşlarımız şirketimizin faaliyet gösterdiği dinamik piyasayı çok yakından tanıyabilecekler, gelecekteki kariyerleri için sağlam bir temel kurabileceklerdir.

Kariyer Yönetim Sistemimizde içeriden terfi, YGT Kitap & Kırtasiye kültürünün en önemli parçalarından birisidir. Tüm üst düzey pozisyonlar, yöneticiliğe ilk adımlarını bizim şirketimizde atan kişiler tarafından doldurulmaktadır. Bu nedenle, yeni mezunların ve en iyilerin işe alınması bizim için çok önemlidir. Bu amacımıza, işe alım sürecimizde kullandığımız yetkinlik bazlı mülakatlar ile ulaşmaktayız.

İnsan Kaynakları alanında vizyonumuz; YGT Kitap & Kırtasiye vizyon ve misyonu doğrultusunda; hedeflerimize ulaşmak için gerekli yetkinliklere sahip iş gücünü çekmek, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

Eğitim seviyesi yüksek, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, motive, liderlik vasfı yüksek çalışan profiline sahip olmak bizi daima ileri götürecektir.

İşe alımda aday veritabanımızı, iş ilanları ve web sitemizden başvuruları gibi pek çok kaynak oluşturmaktadır. Yetkinlik bazlı mülakatlar ve yetenek testlerimizle en doğru adayların işe alımını gerçekleştiririz.